Vakantiehuis Kattendijke
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE522
Huiscode: ZE522
6 personen
Huisdiervrij
3 slaapkamers
Wi-Fi
ZE522 - Basisafbeelding
8, 4
Zeer goed
24 beoordelingen
ZE522 - Woonkamer
ZE522 - Woonkamer
ZE522 - Woonkamer
Bekijk 18 foto's
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (24)

Luxe 6-persoons appartement (noord) in Kattendijke omgeven door de natuur.

In Kattendijke op Zuid-Beveland kunt u dit luxe 6-persoons vakantieappartement huren. Het is zeer sfeervol en comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Het bevindt zich op het erf van een boerderij waar het naast nog twee appartementen en een vakantiehuisje te huur wordt aangeboden. Vanwege de kleinschalige opzet bent u er verzekerd van persoonlijke aandacht en optimale service. De hoeve staat midden in de natuur en biedt prachtige vergezichten over het polderlandschap. Hier vindt u nog echt ruimte, rust en natuur.

Door de gunstige ligging van Kattendijke ten opzichte van de Oosterschelde is het zeer geliefd bij duikers. Maar ook zonnebaders en zwemmers kunnen hier hun hart ophalen. Daarnaast zijn er goede verbindingswegen met onder andere Goes, Middelburg en Zierikzee, maar ook de Belgische steden Antwerpen, Brugge en Gent zijn zeer eenvoudig te bereiken. Wilt u liever dichterbij blijven dan kunt u in de omgeving heerlijke wandelingen of lange fietstochten maken en zo de prachtige natuur ontdekken.

Indeling

Op de begane grond vindt u de woonkamer met open keuken, de eerste slaapkamer en de badkamer. De gezellige woonkamer is uitgevoerd met een ruime, comfortabele zithoek, eettafel, satelliet-televisie, radio en DVD-speler. De luxe keuken is zeer compleet ingericht en u vindt er onder andere een kookplaat, vaatwasser, oven, grote koelkast, filter en Senseo koffiezetapparaat en magnetron. Hier bevindt zich ook de wasmachine. Het appartement heeft centrale verwarming en op de begane grond vloerverwarming. De slaapkamer heeft een twee-persoonsbed en een linnenkast. De luxe badkamer beschikt over een douche, toilet en wastafel. Op de eerste verdieping vindt u nog eens twee ruime slaapkamers met elk twee éénpersoonsbedden. Beide slaapkamers hebben ook een linnenkast en één slaapkamer heeft een wastafel. Op deze verdieping is ook nog een tweede toilet. Buiten heeft u de beschikking over een ruim terras met meubilair, een parasol en vrij uitzicht over het prachtige polderlandschap.

Beschikbaarheid