Luxe 6 persoonsvakantiewoning met ruime tuin op het zuiden
Over vakantiehuis ZE340
"Casa di Paola" ligt op fietsafstand van het Grevelingenmeer en de verschillende natuurgebieden van Schouwen-Duiveland. De woning is voorzien van een ruime tuin op het zuiden.
De prachtige, brede Noordzeestranden tussen Burgh-Haamstede en Renesse bereikt u binnen 10 autominuten. De woning is zeer centraal gelegen aan de rand van het pittoreske dorpje Zonnemaire op het kleinschalige, ruim opgezette familiepark Villemaire. Aan de rand van het dorpje ligt de Haven van Bommenede, een oude haven met een afgeschermd zwemgebied. Vooral voor kleine kinderen is dit een heerlijke plek om te recreëren.
Indeling
Via de hal bereikt u de zeer ruime, landelijk ingerichte woonkamer met gezellige, comfortabele zithoek en een eetgedeelte voor 6 personen. De open keuken is voorzien van alle comfort, waaronder een 4-pits gaskomfoor, een combimagnetron, een vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Op de begane grond is tevens een separaat toilet en een bijkeuken met wasmachine en droger.
Vanuit de woonkamer stapt u via de openslaande deuren de ruime, zonnige tuin in.
Via de trap in de entree bereikt u de eerste verdieping. De verdieping biedt u drie slaapkamers, waaronder een ruime ouderslaapkamer met tweepersoonsbed en twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden.
Een kinderbed, kinderstoel en box nodig? Graag even melden bij uw reservering dan staan ook deze gereed.
De moderne badkamer is voorzien van een douche en een wastafel. Op de slaapverdieping is eveneens een separaat toilet.
De gehele woning wordt centraal verwarmd. WIFI is gratis beschikbaar. Parkeren is mogelijk op eigen terrein.
“Casa di Paola” is een bijzonder luxe vakantiewoning met een perfecte ligging ten opzichte van alle bezienswaardigheden op het eiland Schouwen-Duiveland.
Beschikbaarheid en prijzen
Bijkomende kosten
Faciliteiten
Locatie en omgeving: Zonnemaire, Zeeland
Op Schouwen-Duiveland vindt u zeer veel gezellige en karakteristieke stadjes en dorpen met veelal nog steeds hun authentieke eigenschappen. De hoofdstad van het eiland, Zierikzee, heeft door de opbrengsten van de handel, nijverheid en visserij een rijk verleden opgebouwd en dat toont zich in de vele monumenten. Houdt u van het uitgaansleven, zonnige terrassen en lange stranden? Dan is het nabijgelegen Renesse zeker een aanrader. Voor een cultureel dagje uit in de omgeving zijn Watersnoodmuseum Ouwerkerk en Deltapark Neeltje Jans zeker aanraders. Voor een dagje uit met het hele gezin is Nationaal Park Oosterschelde erg geschikt, maar is Middelburg ook erg leuk voor een dagje cultuur snuiven en gezelligheid.
Bungalowpark Villemaire
Met het huren van een vakantiehuis in Zonnemaire op Bungalowpark Villemaire kiest u voor een sfeervol vakantiehuis welke voorzien is van alle luxe en comfort die u zich maar kunt wensen op vakantie. De vakantiehuizen zijn allen vrijstaand en ruim opgezet waardoor u zich in een oase van rust waant. U heeft binnen de beschikking over een gezellige woonkamer met ruime zithoek, ruime eetkamer, open keuken met de nodige luxe apparaten, badkamer en drie slaapkamers. Verder is er een wasmachine aanwezig evenals een kinderstoel en kinderbedje. In alle huizen is gratis WiFi-internet. Buiten heeft u een ruime, zonnige tuin met veel groen en met veranda en terras voorzien van de nodige tuinmeubilair. Bij sommige huizen is de tuin ook volledig omheind.
Het park is gelegen aan de rand van het dorp Zonnemaire op het eiland Schouwen-Duiveland, Zeeland op zo’n 10 kilometer ten noorden van Zierikzee. U bevindt zich hiermee in de perfecte omgeving voor het maken van lange fiets- en wandeltochten naar de verschillende natuurgebieden zoals de Grevelingen, Plan Tureluur en de Oosterschelde. Aan de Grevelingen vindt u een klein strand niet ver van het vakantiehuis verwijdert, het grote Noordzeestrand is op 8km fstand. Met name de Grevelingen is zeer geliefd voor het beoefenen van allerlei watersporten, duiken en vissen, maar het kleine strand leent zich ook uitstekend om met kleine kinderen te gaan zwemmen.
Door het huren van een vakantiehuis op bungalowpark Villemaire in Zonnemaire geeft u zichzelf de rust en de ruimte om heerlijk rustig te genieten van uw vakantie maar tevens de mogelijkheid om allerlei activiteiten te ondernemen niet ver van het park vandaan.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.